Fly & Drive - Kanadyjskie Miasta i Lodowce, Kanada: wycieczki objazdowe - oferta hotelu na Kanada.pl - zarezerwuj pobyt najtaniej - Fly & Drive - Kanadyjskie Miasta i Lodowce, Kanada
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > Kanada.pl  >  Lista ofert  >  Fly & Drive - Kanadyjskie Miasta i Lodowce, Kanada: wycieczki objazdowe
Trwa potwierdzanie dostępności oferty, proszę czekać...
UWAGA! Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź termin
ważności dokumentów.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy!
          
 
  • 1.wyszukiwanie ofert
  • 2. szczegóły oferty
  • 3. zamówienie

Fly & Drive - Kanadyjskie Miasta i Lodowce, Kanada: wycieczki objazdowe

Kanada, Kanada: wycieczki objazdowe (pokaż mapę)
Kod oferty: CATRAD-FDKML
dodaj do schowka
cena za osobę od:
zawiera:transport, zakwaterowanie, wyżywienie według programu, ubezpieczenie KL i NW
nie zawiera:cena zawiera wszystkie opłaty
zobacz opis
drukujbezpośredni link do oferty »Poleć
transport:
wyjazd z:
terminy:
długość pobytu:
wyżywienie:
dorośli:
podróż z dziećmi
Rezerwuj z Gwarancją Najniższej Ceny! Touroperator:
DODATKOWE INFORMACJE
rezerwacja telefoniczna
801 451 401
12 424 30 50
rezerwacje@travelone.plCzynne:
Poniedziałek-Piątek: 8-21
Sobota-Niedziela: 9-21
Pogoda i klimat
Toronto
Bezchmurna noc
0oC
opady:brak
zachmurzenie:brak
ciśnienie:1022 hPa
wiatr:0 km/h

Fly & Drive - Kanadyjskie Miasta i Lodowce, Kanada: wycieczki objazdowe

Nazwa wg organizatora:


Fly & Drive - Kanadyjskie Miasta i Lodowce

:

VANCOUVER - REVELSTOKE - PN BANFF - CANMORE - PN JASPER - PRINCE GEORGE - SMITHERS - PRINCE RUPERT - PORT HARDY - CAMPBELL RIVER - PORT ALBERNI - UCUELET - TOFINO - BUTCHART GARDENS - VICTORIA - PORT RENFREW - SOOKE - VICTORIA - VANCOUVER

DZIEŃ 1:

WARSZAWA - VANCOUVER Wylot z Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych). Odprawa paszportowo-bagażowa. Przylot do Vancouver. Wypożyczenie samochodu i przyjazd do hotelu. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu Pacific Gateway lub podobnym.

DZIEŃ 2:

VANCOUVER - REVELSTOKE (OK. 559 KM) O poranku wyjazd z metropolii i podróż w kierunku Revelstoke. Miasto położone jest nad rzeką Columbia, pomiędzy pasmami gór Selkirk i Monashee. Zakwaterowanie w hotelu Coast Hillcrest Hotel lub podobnym.

DZIEŃ 3:

REVELSTOKE - PARK NARODOWY BANFF - CANMORE (OK. 282 KM) Po opuszczeniu miasta, podróż przez Roger Pass, część trans-kanadyjskiej autostrady przebiegającej przez Glacier National Park. Po drodze podziwiać można poszarpane szczyty gór oraz wąskie doliny. Przejazd przez Park Narodowy Yoho, gdzie zobaczyć można błyszczące w promieniach słońca jeziora czy naturalne skalne mosty i pomosty. W trakcie podróży Państwa oczom ukaże się także jeden z tuneli zbudowany na potrzeby kolei Pacific Railway na trasie do Banff. Przyjazd do Canmore. Zakwaterowanie w hotelu Coast Canmore Hotel & Conference Centre lub podobnym.

DZIEŃ 4:

CANMORE - PARK NARODOWY BANFF - CANMORE Cały dzień można poświęcić na odkrywanie Parku Narodowego Banff. Jest to najstarszy Park Narodowy na terenie Kanady i drugi (po PN Yellowstone najstarszy PN na Świecie). Jest on położony w samym sercu kanadyjskich Gór Skalistych. Wizytówka parku jest jezioro Peyto, które przyciąga rzesze turystów swoim niesamowitym, turkusowym kolorem wody. Zakwaterowanie w hotelu Coast Canmore Hotel & Conference Centre lub podobnym.

DZIEŃ 5:

CANMORE - PARK NARODOWY JASPER (OK. 279 KM) Podróż wzdłuż malowniczo położonych pól lodowcowych do Parku Narodowego Jasper. Podziwianie lodowca Athabasca będącego częścią masywu Columbia. Na zakończenie dnia przyjazd do Jasper. Zakwaterowanie w hotelu Tonquin Inn Jasper lub podobnym.

DZIEŃ 6:

PARK NARODOWY JASPER - PRICNE GEORGE (OK. 755 KM) Podróż do duszpasterskiego miasta Prince George na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu Coast Inn of the North lub podobnym.

DZIEŃ 7:

PRINCE GEORGE - SMITHERS (OK. 371 KM) Podróż pustynnymi terenami otoczonymi pasmami górskimi do miejscowości Smithers. Zakwaterowanie w hotelu Sandman Inn Smithers lub podobnym.

DZIEŃ 8:

SMITHERS - PRINCE RUPERT (OK. 350 KM) Przejazd autostradą Yellowhead poprzez bezdroża Kolumbii Brytyjskiej oraz Góry Hazelton do portowego miasta Prince Rupert. Zakwaterowanie w hotelu Crest lub podobnym.

DZIEŃ 6:

PRINCE RUPERT - PORT HARDY Malownicza, 15-godzinna podróż promem przez Inside Passage z zapierającymi dech w piersiach widokami. Przyjazd do Portu Hardy położonego północnym krańcu wyspy Vancouver. Zakwaterowanie w hotelu Providence Place lub podobnym.

DZIEŃ 10:

PORT HARDY - CAMPBELL RIVER (OK. 515 KM) Podróż do wschodnich wybrzeży wyspy Vancouver do Campbell River - głównego punktu połowu łososia. Zakwaterowanie w hotelu Best Western Austrian Chalet lub podobnym.

DZIEŃ 11:

CAMPBELL RIVER - PORT ALBERNI - UCUELET - TOFINO (OK. 482 KM) Poranna podróż do Portu Alberni, gdzie można wybrać się na spacer wokół przystani. Kontynuując podróż przez Park Narodowy dotrą Państwo do Tofino. Zakwaterowanie w hotelu Best Western Tin Wis Resort Lodge lub podobnym.

DZIEŃ 12:

TOFINO - BUTCHART GARDENS - VICTORIA (OK. 99 KM) Podróż powrotna przez wyspę Vancouver. W drodze do zabytkowego miasta Victoria zwiedzanie wioski Nanaimo (wraz z Bastionem - fortem zbudowanym w 1853 r.) oraz opcjonalna wizyta w Ogrodach Butchart uznawanych za najbardziej spektakularne ogrody w całej Ameryce Północnej. Zakwaterowanie w hotelu Accent Inn Victoria lub podobnym.

DZIEŃ 13:

VICTORIA - PORT RENFREW - SOOKE - VICTORIA - VANCOUVER (OK. 282 KM) Podróż wzdłuż szlaku Juan de Fuca Marine do uroczej miejscowości Sooke. Przejazd do miasta Victoria, gdzie będziemy oglądać m.in. budynek parlamentu a następnie do Zatoki Swartz na podróż promem do Tsawwassen (dodatkowo płatne). Powrót do Vancouver. Zakwaterowanie w hotelu Pacific Gateway lub podobnym.

DZIEŃ 14:

VANCOUVER - WARSZAWA Oddanie samochodu na lotnisku. Wylot do kraju.

DZIEŃ 15:

WARSZAWA Przylot do kraju. Zakończenie imprezy.

GŁÓWNE ATRAKCJE PORGRAMU:

- Wybierz się na wycieczkę po imponujących górach, które otaczają Revelstoke - Podróżuj przez Przełęcz Rogersa - Zobacz skamieniałe pozostałości Parku Narodowym Yoho - Odkryj Park Narodowy Banff, pierwszy w Kanadzie park narodowy i trzeci na świecie - Podjedź pod pole lodowe i dotknij go podróżując Icefields Parkway - Ciesz się magią Parku Narodowego Jasper - Rozkoszuj się wrażeniami z oglądania dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku - Płyń przez spektakularną scenerię na pokładzie Promu BC - Weź udział w połowach łososia w raju znanym jako Campbell River - Spacer wzdłuż szlaku Rainforest Trail *bilety wstępów nie są wliczone w cenę

CENA ZAWIERA:

Przelotu samolotem na trasie Warszawa-Vancouver-Warszawa (w kwocie 3300 PLN/os dorosła oraz 3100 PLN/dziecko 2-11 lat), zakwaterowanie w hotelach ww. w programie lub o podobnym standardzie, wwynajęcie samochodu klasy ekonomicznej wyposażonego w klimatyzację, automatyczną skrzynię biegów, poduszki powietrzne, odtwarzacz CD/radio, zestaw informacyjny zawierający opis programu dzień po dniu, adresy hoteli, mapy, ubezpieczenie ŚWIAT MultiTravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składke na TFG w wysokości 13 zł/os.

CENA NIE ZAWIERA:

Wizy wjazdowej eTA, wwszelkich świadczeń dodatkowych, wynajęcia dodatkowego fotelika dla dziecka, GPS, benzyny, opłat za autostrady, kaucji zwrotnych, posiłków, oopcjonalnych (dodatkowych) wycieczek fakultatywnych, wwydatków natury osobistej, wwszelkich stanowych i lokalnych podatków, napiwków, opłaty promowe płatne są na miejscu, nie są uwzględnione w kosztach wycieczki. Ceny biletów wynoszą około 450 CAD za pojazd oraz 200 CAD za osobę w przypadku rejsu w dniu 9 oraz około 60 CAD za pojazd oraz 20 CAD za osobę w przypadku rejsu w dniu 13 . Rezerwacja powinna być wykonana z wyprzedzeniem zgodnie z harmonogramem kursowanie promu

UWAGI:

1. Program jest ramowy i może ulec zmianie. 2. Polacy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki muszą posiadać promesę wjazdową. Konsorcjum.pl pośredniczy w jej załatwianiu. Wymagane dokumenty d o jej uzyskania to wypełniony formularz, 1 zdjęcie 5cm x 5 cm JPG, skan strony ze zdjęciem z paszportu, (paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) (PDF). Koszty za 1 os. 160 USD - przeliczone po kursie ze strony ambasady USA, 80 PLN - pośrednictwo przy zakupie wycieczki z oferty Konsorcjum.pl. Po więcej informacji dotyczących pośrednictwa wizowego zapraszamy www.wizowanie.com. 3. Cena przelotu podana została w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej - za odpowiednią dopłatą. 4. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres "letniej przerwy wakacyjnej" oraz okres świąteczno- noworoczny) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot). 5. Cena wynajęcia samochodu zawiera podstawowe wymagane ubezpieczenie oraz możliwość prowadzenia tylko przez jednego kierowcę. Dodatkowe opcje ubezpieczenia oraz dodatkowe wyposażenie Klienci wybierają oraz opłacają na miejscu w chwili odbioru auta z wypożyczalni. 6. Aby móc prowadzić samochód na terenie USA należy mieć ukończony 21 rok życia i posiadać ważne prawo jazdy przez przynajmniej 1 rok. Aby móc wynająć auto na terenie USA należy mieć ukończony 24 rok życia. W przypadku osób w wieku 21-24 lat, które chcą wynająć samochód - obowiązuje dodatkowa opłata, do potwierdzenia w zależności od wypożyczalni. Zarówno polskie jak i międzynarodowe prawo jazdy jest honorowane. 7. W momencie odbierania auta w wypożyczalni niezbędne jest okazanie karty kredytowej w celu zabezpieczenia depozytu na wypadek ewentualnych szkód, mandatów, itp.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Przewodnik: Kanada: wycieczki objazdowe, Kanada


Kanada > Kanada: wycieczki objazdowe
Kanada: wycieczki objazdowe:
Olbrzymia przestrzeń, nierównomierne rozmieszczenie ludności oraz ciekawa historia Kanady sprawiają, że kraj ten świetnie nadaje się na wycieczki objazdowe. Na miłośników historii i zabytków czeka Wybrzeże Wschodnie, gdzie zachowały się niewielkie kolonialne miasteczka. Amatorzy dobrej zabawy i intensywnego zwiedzania z pewnością zainteresują wielkie metropolie jak Montreal, Toronto, Ottawa czy Quebec, a także największa atrakcja kraju – Wodospad Niagara. Z kolei poszukiwacze przygód mają niemal nieograniczoną przestrzeń do eksploracji. Prowincje Zachodnie to przede wszystkim dziewicze lasy i rozległe bagna, natomiast Terytoria Północne to królestwo subpolarnej fauny i flory. Kanadyjska przyroda jest dobrze chroniona dzięki kilkudziesięciu parkom narodowym oraz licznym rezerwatom.
czytaj więcej
 

Kanada: mapa


Toronto - prognoza pogody

-18000000
Aktualne warunki

Wtorek
15 stycznia
Bezchmurna noc
0°C
Bezchmurna noc
opady:brak
zachmurzenie:brak
wilgotność:77%
widoczność:17 km
ciśnienie:1022 hPa
wiatr:256° 0 km/h
wsch. słońca:07:49
zach. słońca:17:06
Środa
16 stycznia
Lekkie opady śniegu
min: -15°C    max: -3°C
Lekkie opady śniegu
opady:0.2 mm
wiatr:290°  19 km/h
wsch. słońca:07:48
zach. słońca:17:07
Czwartek
17 stycznia
Częściowe zachmurzenie
min: -10°C    max: -5°C
Częściowe zachmurzenie
opady:brak
wiatr:83°  9 km/h
wsch. słońca:07:47
zach. słońca:17:09
Piątek
18 stycznia
Umiarkowane opady śniegu
min: -11°C    max: -2°C
Umiarkowane opady śniegu
opady:0.4 mm
wiatr:258°  11 km/h
wsch. słońca:07:47
zach. słońca:17:10
Sobota
19 stycznia
Intensywne opady śniegu
min: -18°C    max: -11°C
Intensywne opady śniegu
opady:10.0 mm
wiatr:36°  16 km/h
wsch. słońca:07:46
zach. słońca:17:11

Toronto - klimat

Kanada - kiedy na wakacje?
  • Miłośnicy sportów zimowych powinni odwiedzić Kanadę zimą. Trwa ona w Kanadzie dość długo: w Quebecu od listopada do końca kwietnia, a im dalej na północ tym dłużej. Duża ilość śniegu i liczne ośrodki sportów zimowych gwarantują wtedy udany wypoczynek. Wielkie mrozy nie występują w Kanadzie jedynie na wybrzeżu Pacyfiku. Można tam natomiast zanotować obfite opady. Ciekawe zjawisko pogodowe występuje na wschodnim stoku Gór Skalistych, gdzie suchy i ciepły wiatr chinook potrafi zmienić temperaturę w ciągu kilku minut nawet o 30 stopni!
  • Przełom zimy i wiosny to czas nieprzyjemnej odwilży.
  • Latem (czerwiec-sierpień) w głębi lądu bywa duszno w ciągu dnia, a chłodno wieczorem i nocą. Na wybrzeżu temperatury są umiarkowane, jednak woda jest zbyt zimna na kąpiel (maksymalnie 16 ºC).
  • Aby w pełni nacieszyć oczy kanadyjską przyrodą, należy wybrać się tam jesienią. Krajobrazy w najpiękniejszych kolorach zobaczyć można na przełomie września i października. Choć temperatury są wtedy przyjemne, warto mieć ze sobą ciepłe ubranie.
Aby zobaczyć wykres proszę zainstalować/uruchomić wtyczkę Adobe Flash.
-8,-8,-3,1,7,12,15,14,10,4,0,-5,-1,0,3,11,18,23,26,25,20,13,6,0,-4.5,-4.0,.0,6.0,12.5,17.5,20.5,19.5,15.0,8.5,3.0,-2.5
Godziny słoneczne w ciągu dnia
StyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGru
246789987633
Aby zobaczyć wykres proszę zainstalować/uruchomić wtyczkę Adobe Flash.
50,47,57,64,67,68,67,79,71,64,67,60,76,72,67,59,63,66,63,67,71,71,74,75
Dni z opadami w ciągu miesiąca
StyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGru
271919151617141415162021

Kanada wycieczki: oferty wczasów z Kanada: wycieczki objazdowe

Popularne kierunki
Serwisy tematyczne
Oszczędność i wygoda
Szeroka i aktualna oferta
Bezpieczna rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Renoma i uznanie
Oszczędność i wygoda
Gwarancja Najniższej Ceny
Ceny jak u organizatora
Rezerwacja telefoniczna
i 24h online
Szeroka i aktualna oferta
Zawsze aktualne i pełne ceny
Łatwy wybór z ponad 120 tys. ofert
Porównanie cen hotelu
u różnych organizatorów
Bezpieczna rezerwacja
87 sprawdzonych biur podróży
Płatności w systemie eCard
Bezpieczna szyfrowana rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Jeden z pierwszych portali
w Polsce
Doradcy z wieloletnim doświadczeniem
Biuro w centrum Krakowa
newsletter

Informacje o promocjach i nowościach

Podróże z Grupą TravelOne.pl: wczasy i wycieczki

Wakacje Last Minute - lato w niskich cenach
Wakacje Last Minute - lato w niskich cenach
Planując wczasy w uwielbianej przez rodziny Bułgarii czy Portugalii słynącej z niezwykłych miast, warto szukać ofert last minute, które zachęcają znacznie niższą ceną w porównaniu do ceny katalogowej biur podróży. Bardzo popularne są oferty Chorwacja Last Minute, szczególnie wśród miłośników sportów wodnych. Last Minute to doskonała propozycja dla osób spontanicznych, które są w stanie zdecydować się na wyjazd w ciągu jednego dnia.Zachęcamy do skorzystania z usług serwisu TravelOne.pl, gdzie codziennie można znaleźć liczne promocje i oferty last minute, również na Cypr i Majorkę.
 
Wakacje Last Minute w Izraelu - sprawdź najlepsze oferty >>
Rajska wyspa Bali w wersji All Inclusive >>
Najlepsze hotele przy piaszczystych plażach Dominikany >>