Alaska + rejs statkiem z Anchorage do Vancouver, Kanada: wycieczki objazdowe - oferta hotelu na Kanada.pl - zarezerwuj pobyt najtaniej - Alaska + rejs statkiem z Anchorage do Vancouver, Kanada
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > Kanada.pl  >  Lista ofert  >  Alaska + rejs statkiem z Anchorage do Vancouver, Kanada: wycieczki objazdowe
Trwa potwierdzanie dostępności oferty, proszę czekać...
UWAGA! Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź termin
ważności dokumentów.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy!
          
 
  • 1.wyszukiwanie ofert
  • 2. szczegóły oferty
  • 3. zamówienie

Alaska + rejs statkiem z Anchorage do Vancouver, Kanada: wycieczki objazdowe

Kanada, Kanada: wycieczki objazdowe (pokaż mapę)
Kod oferty: CALTSL-1830
dodaj do schowka
cena za osobę od:
zawiera:transport, zakwaterowanie, wyżywienie według programu, ubezpieczenie KL i NW
nie zawiera:cena zawiera wszystkie opłaty
zobacz opis
drukujbezpośredni link do oferty »Poleć
transport:
wyjazd z:
terminy:
długość pobytu:
wyżywienie:
dorośli:
podróż z dziećmi
Rezerwuj z Gwarancją Najniższej Ceny! Touroperator:
DODATKOWE INFORMACJE
rezerwacja telefoniczna
801 451 401
12 424 30 50
rezerwacje@travelone.plCzynne:
Poniedziałek-Piątek: 8-21
Sobota-Niedziela: 9-21
Pogoda i klimat
Toronto
Słonecznie
11oC
opady:brak
zachmurzenie:brak
ciśnienie:1020 hPa
wiatr:0 km/h

Alaska + rejs statkiem z Anchorage do Vancouver, Kanada: wycieczki objazdowe

Nazwa wg organizatora:


Alaska + rejs statkiem z Anchorage do Vancouver

:

ALASKA + rejs statkiem z Anchorage do Vancouver

DZIEŃ 1:

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Anchorage z jedną lub dwoma przesiadkami. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. odpoczynek po podróży. Wieczorny spacer połączony z kolacją. Nocleg.

DZIEŃ 2:

Rano zwiedzanie największego miasta Alaski - Anchorage. Spacer przez centrum miasta pełnego parków i muzeów. Zwiedzanie Alaska Experience Center, gdzie wyświetlany jest film o fascynującej przyrodzie Alaski. Przejazd do Talkeetna. Droga poprowadzi obok Chugach State Park. Przyjazd do Talkeetna, która była pierwowzorem miasteczka Cicely z serialu "Przystanek Alaska". Przy dobrej pogodzie możliwość wypatrzenia lodowca pod Mt. Denali. Dalszy przejazd, nocleg na skraju Parku Narodowego Denali.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu przejazd do najpiękniejszego na Alasce Parku Narodowego Denali. Podróż w głąb parkowym środkiem lokomocji. Podglądanie niezwykłych osobliwości przyrody z widokiem na ośnieżone pasmo górskie Alaska Range. Przejazd do Fairbanks. Nocleg w Fairbanks.

DZIEŃ 4:

Po śniadaniu wycieczka stateczkiem po rzece Chena, gdzie zobaczymy startujące w interior samoloty wyposażone w płozy. Po drodze przystanek i wizyta w wiosce Indian Atabasca. Następnie przejazd do słynnego Pioneer Park, którego sława zaczęła się podczas alaskańskiej gorączki złota. To tu właśnie można zapoznać się z techniką płukania złota, podejrzeć jak wyglądały oryginalne saloony, a także zobaczyć zabytkowy pociąg, którym poszukiwacze złota przemierzali te złotonośne tereny. Po wycieczce zwiedzanie muzeum rzeźb lodowych, gdzie panują typowe temperatury panujące na Alasce zimą. Powrót na nocleg do Fairbanks.

DZIEŃ 5:

Po śniadaniu dalszy przejazd szlakiem poszukiwaczy złota na południowy wschód w kierunku Glen Allen (na tej trasie każde drzewo, a nawet każdy kamień - niemy świadek niegdysiejszych zmagań ludzi ogarniętych obsesją poszukiwania złotego kruszcu - mógłby opowiedzieć wiele niezwykłych historii o ludzkich rządzach, uporze, słabościach, ale także przypadkach znajdowania ogromnych złotych samorodków, czyniących gwałtownie ze znalazcy nowego milionera. Po drodze przystanek w miejscowości North Pole (Biegun Północny), gdzie według głębokiego przekonania jego mieszkańców, znajduje sie jedyna na świecie oryginalna siedziba Św. Mikołaja. Przejazd doliną rzeki Tanany do Delta Junction - najważniejszego skrzyżowania dróg na Alasce. Nocleg w Glen Allen.

DZIEŃ 6:

Przejazd do Anchorage. Po drodze przystanek w jedynym miejscu na Alasce, w którym mamy gwarancję podglądać misie grizzli, caribu oraz łosie. Następnie aleskya resort, gdzie na wysokość 710m wjedziemy kolejką linową. Stamtąd zapierające widoki na góry Wrangell, największe skupisko gór powyżej 4900 m n.p.m. w Ameryce Północnej. Nocleg w Anchorage.

DZIEŃ 7:

Po śniadaniu przejazd na lotnisko, a następnie transfer do portu w Whittier, skąd odpływa nasz statek. Około godz. 20.30 wypłyniecie w rejs ogromnym, kilkunastopiętrowym, luksusowym statkiem wycieczkowym. Nocleg na statku.

DZIEŃ 8:

Całodzienny rejs statkiem. Podziwianie z pokładu statku Hubbard Glacier. Rozciągający się na 90 mil i szeroki na 1,350 mil2, majestatyczny Hubbard Glacier jest największym lodowcem Ameryki Północnej, z którego spływa największa ilość wody do pobliskich rzek. Jest również jednym z najbardziej imponujących ma bowiem ponad 100 km długości. Poszarpana ściana lodu wyrasta wprost z oceanu. Bryły śniegu odrywające się od lodowca z wielkim hukiem spadają do wody. Nocleg na statku.

DZIEŃ 9:

Rejs przez Park Narodowy Zatoki Lodowców (Glacier Bay National Park). Położony w południowo-wschodniej części stanu Alaska park słynie z niezwykłych, olbrzymich formacji lodowców. W 1979 Park Narodowy Glacier Bay został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wypatrywanie z pokładu statku zamieszkujących park morświnów, fok, wydr, kozic, niedźwiedzi, bielików i licznych kolonii ptaków morskich. Rozkoszowanie się niespotykanymi widokami. Nocleg na statku.

DZIEŃ 10:

Rano przybicie do portu w Skagway. To miasteczko, które powstało w trakcie rozgorzałej w 1898 r. gorączki złota nad Klondike. Miało wówczas ponad 80 saloonów i opinię jednego z najbardziej niebezpiecznych. Spacer po głównej ulicy Broadway z obowiązkową wizytą w Red Onion Bar. Fakultatywnie przejazd pociągiem przez góry i doliny na Białą Przełęcz (819m n.p.m.) jednej z najstarszych na Alasce tras kolejowych. Wieczorem powrót na statek. Nocleg podczas rejsu.

DZIEŃ 11:

Wcześnie rano przypłyniecie do Juneau. Stolica Alaski oferuje niezwykłe atrakcje. Spacer po centrum miasta między masywem Mt. Juneau, a kanałem Gastineau. Tu również okazja by w sezonie najeść się do syta dziko rosnących malin. Wjazd kolejką górską na wysokość ok. 600 m gdzie roztacza się widok z jednej strony na las deszczowy, z drugiej zaś na rozpościerająca się nieopodal wyspę Douglas. Powrót na statek około godz. 16. Wypłynięcie w dalszy rejs. Nocleg na statku.

DZIEŃ 12:

Dziś zawitamy do Ketchikan, miasta łososia. Głowna ulica Creek Street - niegdyś czerwonych latarni, dziś słynie z uroczych sklepików, zakładów przetwórstwa rybnego oraz zachowanego w formie muzeum - nielegalnego niegdyś domu publicznego. Zwiedzanie zabytkowego zagajnika z totemami - to największe skupisko autentycznych świętych słupów na zachodniej półkuli. Nocleg na statku.

DZIEŃ 13:

Dzień na morzu. Możliwość całodziennego korzystania z atrakcji statku. Nocleg na statku.

DZIEŃ 14:

Wcześnie rano statek cumuje u wybrzeży Kanady, w Vancouver. Po przypłynięciu zwiedzanie pieszo olimpijskiego Vancouver. Ulica nabrzeżna. Czas na obiad w Chinatown, słynącego na świecie z najlepszych pierożków dim-sum. Spacer po urokliwym Gastown. Podziwianie w niemym zachwycie odrestaurowanych XIX-wiecznych uliczek. Możliwość zakupu pamiątek. Po południu przejazd na lotnisko. Wylot do Europy.

DZIEŃ 15:

Przesiadka na samolot do Warszawy. Lądowanie na lotnisku Okęcie. UWAGA - istnieje możliwość podwyższenia klasy kajuty na statku. Kajuta z oknem - dopłata około 630 -750 USD/os, kajuta z balkonem - dopłata około 1100 USD/os. Dokładna wysokość dopłat - na zapytanie.

TERMINY:

05.06 - 19.06.2019 04.07 - 18.07.2019* 01.08 - 15.08.2019* 18.08 - 01.09.2019 *wysoki sezon - dopłata 760 PLN + 190 USD

CENA:

7950 PLN + 2480 USD

1 rata:

800 PLN płatne przy zapisie

2 rata:

6000 PLN płatne na 3 miesiące przed terminem imprezy

3 rata:

1150 PLN + 1360 USD przeliczone po kursie sprzedaży Pekao SA płatne na 35 dni przed terminem imprezy

4 rata:

1120 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA:

- przeloty na trasie Warszawa - Anchorage, Vancouver - Warszawa - zakwaterowanie podczas części objazdowej hotele i motele 3*** (pokoje 2 osobowe z łazienkami), 2 noclegi w stylizowanych domkach drewnianych, podczas rejsu statkiem dwuosobowe kajuty wewnętrzne (bez okna) z łazienkami - transport - mikrobus - wyżywienie śniadania podczas części objazdowej, podczas rejsu statkiem pełne wyżywienie (śniadanie, lunch, przekąski między posiłkami, kolacja plus kawa, herbata, soki, woda - z dystrybutorów do posiłków) - podczas rejsu statkiem serwis bagażowy (podczas wejścia i zejścia ze statku), serwis w kabinie (sprzątanie kabiny dwa razy dziennie), korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych (basen, jacuzzi, boiska sportowe, Fitness Center), udział w imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, kino, dyskoteki, dancingi, animacje na pokładach) - opieka polskiego pilota-przewodnika - ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR) - opłata za elektroniczne potwierdzenie podróży do Kanady

CENA NIE ZAWIERA:

- pozostałe posiłki podczas części objazdowej cena posiłku około 15-25 USD - napoje gazowane, alkoholowe, woda mineralna na statku - bilety wstępu do obiektów i parków narodowych 170 USD - napiwki dla obsługi na statku około 100 USD - wiza do USA - wycieczki fakultatywne wymienione w programie ok. 150 USD - dopłata do pokoju i kajuty 1-osobowej 1620 USD

Uwaga:

Wycieczka objazdowa średniego stopnia trudności połączona z rejsem wygodnym statkiem.

Przewodnik: Kanada: wycieczki objazdowe, Kanada


Kanada > Kanada: wycieczki objazdowe
Kanada: wycieczki objazdowe:
Olbrzymia przestrzeń, nierównomierne rozmieszczenie ludności oraz ciekawa historia Kanady sprawiają, że kraj ten świetnie nadaje się na wycieczki objazdowe. Na miłośników historii i zabytków czeka Wybrzeże Wschodnie, gdzie zachowały się niewielkie kolonialne miasteczka. Amatorzy dobrej zabawy i intensywnego zwiedzania z pewnością zainteresują wielkie metropolie jak Montreal, Toronto, Ottawa czy Quebec, a także największa atrakcja kraju – Wodospad Niagara. Z kolei poszukiwacze przygód mają niemal nieograniczoną przestrzeń do eksploracji. Prowincje Zachodnie to przede wszystkim dziewicze lasy i rozległe bagna, natomiast Terytoria Północne to królestwo subpolarnej fauny i flory. Kanadyjska przyroda jest dobrze chroniona dzięki kilkudziesięciu parkom narodowym oraz licznym rezerwatom.
czytaj więcej
 

Kanada: mapa


Toronto - prognoza pogody

-14400000
Aktualne warunki

Sobota
25 maja
Słonecznie
11°C
Słonecznie
opady:brak
zachmurzenie:brak
wilgotność:81%
widoczność:19 km
ciśnienie:1020 hPa
wiatr:170° 0 km/h
Sobota
25 maja
Mżawka
min: 13°C    max: 22°C
Mżawka
opady:6.8 mm
wiatr:205°  13 km/h
wsch. słońca:05:43
zach. słońca:20:46
Niedziela
26 maja
Możliwe przejściowe opady deszczu
min: 15°C    max: 23°C
Możliwe przejściowe opady deszczu
opady:0.1 mm
wiatr:309°  13 km/h
wsch. słońca:05:43
zach. słońca:20:47
Poniedziałek
27 maja
Częściowe zachmurzenie
min: 12°C    max: 19°C
Częściowe zachmurzenie
opady:brak
wiatr:82°  11 km/h
wsch. słońca:05:42
zach. słońca:20:48
Wtorek
28 maja
Umiarkowane opady deszczu
min: 12°C    max: 19°C
Umiarkowane opady deszczu
opady:9.7 mm
wiatr:104°  14 km/h
wsch. słońca:05:41
zach. słońca:20:49
Środa
29 maja
Przejściowe lekkie opady deszczu
min: 15°C    max: 25°C
Przejściowe lekkie opady deszczu
opady:6.1 mm
wiatr:180°  19 km/h
wsch. słońca:05:41
zach. słońca:20:50

Toronto - klimat

Kanada - kiedy na wakacje?
  • Miłośnicy sportów zimowych powinni odwiedzić Kanadę zimą. Trwa ona w Kanadzie dość długo: w Quebecu od listopada do końca kwietnia, a im dalej na północ tym dłużej. Duża ilość śniegu i liczne ośrodki sportów zimowych gwarantują wtedy udany wypoczynek. Wielkie mrozy nie występują w Kanadzie jedynie na wybrzeżu Pacyfiku. Można tam natomiast zanotować obfite opady. Ciekawe zjawisko pogodowe występuje na wschodnim stoku Gór Skalistych, gdzie suchy i ciepły wiatr chinook potrafi zmienić temperaturę w ciągu kilku minut nawet o 30 stopni!
  • Przełom zimy i wiosny to czas nieprzyjemnej odwilży.
  • Latem (czerwiec-sierpień) w głębi lądu bywa duszno w ciągu dnia, a chłodno wieczorem i nocą. Na wybrzeżu temperatury są umiarkowane, jednak woda jest zbyt zimna na kąpiel (maksymalnie 16 ºC).
  • Aby w pełni nacieszyć oczy kanadyjską przyrodą, należy wybrać się tam jesienią. Krajobrazy w najpiękniejszych kolorach zobaczyć można na przełomie września i października. Choć temperatury są wtedy przyjemne, warto mieć ze sobą ciepłe ubranie.
Aby zobaczyć wykres proszę zainstalować/uruchomić wtyczkę Adobe Flash.
-8,-8,-3,1,7,12,15,14,10,4,0,-5,-1,0,3,11,18,23,26,25,20,13,6,0,-4.5,-4.0,.0,6.0,12.5,17.5,20.5,19.5,15.0,8.5,3.0,-2.5
Godziny słoneczne w ciągu dnia
StyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGru
246789987633
Aby zobaczyć wykres proszę zainstalować/uruchomić wtyczkę Adobe Flash.
50,47,57,64,67,68,67,79,71,64,67,60,76,72,67,59,63,66,63,67,71,71,74,75
Dni z opadami w ciągu miesiąca
StyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGru
271919151617141415162021

Kanada wycieczki: oferty wczasów z Kanada: wycieczki objazdowe

Popularne kierunki
Serwisy tematyczne
Oszczędność i wygoda
Szeroka i aktualna oferta
Bezpieczna rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Renoma i uznanie
Oszczędność i wygoda
Gwarancja Najniższej Ceny
Ceny jak u organizatora
Rezerwacja telefoniczna
i 24h online
Szeroka i aktualna oferta
Zawsze aktualne i pełne ceny
Łatwy wybór z ponad 120 tys. ofert
Porównanie cen hotelu
u różnych organizatorów
Bezpieczna rezerwacja
87 sprawdzonych biur podróży
Płatności w systemie eCard
Bezpieczna szyfrowana rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Jeden z pierwszych portali
w Polsce
Doradcy z wieloletnim doświadczeniem
Biuro w centrum Krakowa
newsletter

Informacje o promocjach i nowościach

Podróże z Grupą TravelOne.pl: wczasy i wycieczki

Wakacje Last Minute - lato w niskich cenach
Wakacje Last Minute - lato w niskich cenach
Planując wczasy w uwielbianej przez rodziny Bułgarii czy Portugalii słynącej z niezwykłych miast, warto szukać ofert last minute, które zachęcają znacznie niższą ceną w porównaniu do ceny katalogowej biur podróży. Bardzo popularne są oferty Chorwacja Last Minute, szczególnie wśród miłośników sportów wodnych. Last Minute to doskonała propozycja dla osób spontanicznych, które są w stanie zdecydować się na wyjazd w ciągu jednego dnia.Zachęcamy do skorzystania z usług serwisu TravelOne.pl, gdzie codziennie można znaleźć liczne promocje i oferty last minute, również na Cypr i Majorkę.
 
Wakacje Last Minute w Izraelu - sprawdź najlepsze oferty >>
Rajska wyspa Bali w wersji All Inclusive >>
Najlepsze hotele przy piaszczystych plażach Dominikany >>